• Dzień Babci i Dziadka

• 23.01.2023 15:07
        • Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. To właśnie tak wyjątkowych gości wyczekiwały maluszki. Babcie i dziadkowie, prababcie i pradziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie babcie i dziadkowie zasiedli przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za troskę, cierpliwość i zrozumienie. Nie zabrakło też przepięknego i przepysznego tortu, przygotowanego przez mamę jednego z naszych przedszkolaków- Panią Patrycję Chaberek. Wnuczęta wręczyły kalendarze ze swoim zdjęciem oraz własnoręcznie wykonane świeczniki z masy solnej. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
          Opracowała Anna Cherubin
        • Wycieczka do OCK

• 19.01.2023 15:33
          • Dnia 04.01.2023 r. wszystkie grupy przedszkolne wybrały się na wycieczkę do Ostrołęckiego Centrum Kultury na przedstawienie pt. „Kopciuszek” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji.
            Dzieci, mimo że bardzo dobrze znają baśń o Kopciuszku z zaciekawieniem oglądały spektakl, w którym dobro i piękno zwyciężyło, a najskrytsze wyśnione marzenia się spełniły.
            Barwne kreacje, ciekawa muzyka oraz niezwykła sceneria, wzbudziły wiele emocji wśród przedszkolaków.
                                                                                                                                 Opracowała: Wioletta Kurpiewska
        • Wigilia w Przedszkolu

• 02.01.2023 12:42
        • Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście. W naszym przedszkolu dzieci każdego roku poznają tradycje i zwyczaje świąteczne i chętnie uczestniczą w świątecznych przygotowaniach. Dnia 22 grudnia w całym przedszkolu panowała radosna atmosfera. Wszyscy zebraliśmy się wspólnie, aby symbolicznie podzielić się opłatkiem, złożyć świąteczne życzenia i kolędować. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość zwyczajów świątecznych, lecz również wzmacniają serdeczne relacje między nimi.
          Opracowała: Wioletta Kurpiewska
        • Wigilia

• 19.12.2022 15:03
        •     Dnia 16 Grudnia dzieci z grupy „ Żabki” przedstawiły Jasełka pt. „Aniołkowe opowieści”. Głównym celem uroczystości było wprowadzenie w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć  podczas inscenizacji oraz nabywanie odwagi podczas występów przed publicznością. Całej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama kolęd i pastorałek. Sala wypełniona była aniołkami, które pięknie śpiewały i recytowały wierszyki. Na zakończenie maluszki złożyły życzenia Bożonarodzeniowe i wręczyły upominki- piórkowe choineczki dla swoich rodziców.
          Opracowała Anna Cherubin
        • Spektakl pt. "Polarna przygoda"

• 14.12.2022 15:08
        • 13 grudnia wraz z innymi grupami przedszkolnymi, mieliśmy przyjemność wziąć udział w spektaklu pt: ”Polarna przygoda”, którego organizatorem był CK-BiS.  Aktorzy biorący udział w przedstawieniu rozbawili nasze dzieciaki co nie miara a przedszkolaki chętnie brały udział we wszystkich aktywnościach. Na koniec zawitał jeszcze Święty Mikołaj, z którym mogliśmy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. To był udany dzień J